Kolęda w Wyszkowskich parafiach

Kolenda Wyszków
Kolenda Wyszków
kawa zielona
Parafia św. Idziego
piątek 27 grudnia od godz. 9.30: ul. Sosnowa i Leszczynowa (3 ks.), nowe osiedle Zakręzie – Jaśminowa, Poziomkowa, Truskawkowa, Wrzosowa, Rumiankowa (1 ks.); od godz. 15: ul. Bohaterów AK (1 ks.), Plażowa, Nadgórska, Kameralna, Lawendowa (1 ks.), Łączna – bez bloków, Świerkowa i Wiklinowa (1 ks.), Łabędzia i Na Skarpie (1 ks.)
sobota 28 grudnia od godz. 9: Zakręzie (4 ks.); od godz. 15: ul. Sienkiewicza (1 ks.), Obwodowa i Okrzei – domy prywatne (2 ks.), Sowińskiego – domy prywatne (1 ks.)
poniedziałek 30 grudnia od godz. 9.00: ul. Białostocka – od Nadgórza i plebanii (2 ks.), Białostocka i św. Idziego – od końca Białostockiej (2 ks.); od godz. 15: ul. Żeromskiego – od Sienkiewicza (1 ks.), Moniuszki – od Krasickiego i Pułaskiego 14b, c, 16b, c, 18 c, Żeromskiego – od Pułaskiego (1 ks.) oraz Pułaskiego (2 ks.)
wtorek 31 grudnia od godz. 9: Natalin – Nadziei, Studzienna – od Wyszkowskiej do Białostockiej, Szkolna, Polna, Kwiatowa (1 ks.), Natalin – Wyszkowska od Białostockiej (1 ks.) i Natalin – Wyszkowska od końca (1 ks.), Studzienna od torów do Natalina (1 ks.)
czwartek 2 stycznia od godz. 15.30: Świętojańska – od Daszyńskiego do Prostej, domy prywatne z obu stron i Strumykowa (2 ks.), od Prostej do Daszyńskiego z obu stron (2 ks.)
piątek 3 stycznia od godz. 15.30: ul. 1 Maja bloki 1, 3, 7 (3 ks.); od godz. 17.30: Świętojańska 173A (1 ks.)
sobota 4 stycznia od. godz. 10: ul. Świętojańska od ul. Prostej w kierunku torów (2 ks.), od torów w kierunku ul. Prostej i ul. Ruczajowa (1 ks.), ul. Chabrowa, Modra, Sasankowa, Bławatkowa i Porannej Rosy (1 ks.)
Parafia św. Rodziny
piątek 27 grudnia od godz. 9: Leszczydół-Podwielątki (4 ks.); od godz. 15.30: ul. Baśniowa (2 ks.), Centralna (2 ks.)
sobota 28 grudnia od godz. 9.00: ul. Żytnia od kościoła w stronę Olszanki (1 ks.), Żytnia od nr 140 w stronę Wyszkowa (1 ks.), Rybienko Stare ul. Srebrna, Pastelowa, Turkusowa, Złota (1 ks.), Szmaragdowa, Rubinowa i Diamentowa (1 ks.), Olszanka ul. Żytnia i od krzyża w stronę Wyszkowa, Perłowa, Lazurowa (1 ks.); od godz. 14.30: Olszanka ul. Żytnia od największych numerów (1 ks.), ul. Południowa od Sitna do krzyża (2 ks., z dwóch stron), Piękna (1 ks.)
poniedziałek 30 grudnia od godz. 9: Leszczydół Stary lewa strona (4 ks.); od godz. 15.30: ul. Młodzieżowa (3 ks.), Geodetów domy prywatne (2 ks.)
wtorek 31 grudnia od godz. 9: Leszczydół Stary prawa strona (4 ks.)
czwartek 2 stycznia od godz. 15.30: ul. Radosna i Pszeniczna (2 ks.), Wesoła (1 ks.), Pogodna (2 ks.); od godz. 18.30: Spacerowa (2 ks.)
piątek 3 stycznia od godz. 15.30: ul. Orla (1 ks.), Meliorantów (2 ks.), Akacjowa domy jednorodzinne (1 ks.); od godz. 18.30: ul. Słowicza (1 ks.), Osiedle przy ul. Pogodnej (3 ks.)
sobota 4 stycznia od godz. 9: Rybienko Nowe ul. Serocka (2 ks.), ul. Włościańska i Pułtuska k/ Leszczydołu (2 ks.), ul. Reja, Serocka domy jednorodzinne i blok 32 (1 ks.); od godz. 14: ul. Przemysłowa (2 ks.), ul. Wiosenna i Boczna (1 ks.)
niedziela 5 stycznia od godz. 14: ul. Willowa (2 ks.), ul. Cicha (1 ks.), ul. Osiedlowa (1 ks.)
poniedziałek 6 stycznia od godz. 14: ul. Żytnia od kościoła do ul. Zapole, rezydencje przy ul. Sikorskiego (2 ks.), ul. Żytnia od ul. Piłsudskiego do ul. Zapole (1 ks.), ul. E. Platter i domy przyległe z ul. Zapole (1 ks.)
Parafia św. Wojciecha
piątek 27 grudnia od godz. 9: Gulczewo (4 ks.)
sobota 28 grudnia od godz. 9: Rybno (4 ks.)
poniedziałek 30 grudnia od godz. 9: Kręgi (4 ks.); od godz. 16: 11 Listopada 2, 5, 7, 9
kawa zielona

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj