Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Koncert Dżem w Wyszkowie

14 marca 2020 @ 19:30 CET

75PLN
Dżem Wyszków

Dżem w Wyszkowie. 14 marca 2012 o godzinie 19:30 w Hali Sportowej WOSiR, ul. Geodetów 45 rozpocznie się koncert legendarnej już kapeli Dżem.

„W życiu piękne są tylko chwile”- chyba każdy z nas zna słowa piosenki wyśpiewane przez kultowy zespół polskiej sceny muzycznej, jakim jest Dżem. Jednymi z takich „chwil” są niewątpliwie koncerty tegoż zespołu.
Zespół Dżem to nuty z pogranicza bluesa i rocka. To burzliwa, ale niezwykła historia, talent, sława. To ponad 40 lat wspólnego koncertowania, podczas których artyści przyzwyczaili nas, że za każdym razem kiedy wchodzą na scenę, dają z siebie 100%.
Przepustkę do wielkiego muzycznego świata grupa zdobyła podczas Festiwalu w Jarocinie w 1980 roku, kiedy to rozkochała w sobie polską publiczność. Pierwszy singiel „Paw” został nagrany w 1981 roku. Potem ich kariera zaczęła nabierać tempa, lista utworów wzrastała, pojawiały się pierwsze albumy.
Pomimo trudności, roszad zespołowych grupa wciąż koncertuje na najwyższym poziomie. Udowodni to na najbliższych koncertach, gdzie w bluesowo-rockowym rytmie wykona swoje największe przeboje.

Szczegóły

Data:
14 marca 2020
Czas:
19:30 CET
Koszt:
75PLN
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
https://biletyna.pl/koncert/Dzem/Wyszkow

Miejsce

Hala Sportowa WOSiR
Geodetów 45
Wyszków, 07-200 Polska
+ Google Map
Telefon:
29 743 02 06
Strona internetowa:
http://wosir.pl/

Prosimy o opisanie wydarzenia, koniecznie z datą i godziną, danymi organizatora (nazwa, telefon, e-mail, strona www, etc.) danymi miejsca wydarzenia.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat Twojej wiadomości

  Treść wiadomości

  Jeśli chcesz dodaj plik, np. zdjęcie