Drugi mobilny punkt pobrań wymazów w powiecie wyszkowskim

koronawirus Wyszków

Od wczoraj działa drugi mobilny punt pobrań wymazów pod kątem koronawirusa w powiecie wyszkowskim. Punkt będzie mieścić się na parkingu hali sportowej WOSiR w Wyszkowie przy ul. Geodetów 45.

Powiat Wyszkowski, Gmina Wyszków i Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyszkowie we współpracy z Centrum Medycznym Corten Medic zorganizowało Punkt Diagnostyki Mobilnej COVID-19 Corten Test&Drive, w którym można wykonać testy na koronawirusa i grypę.

Punkt pobrań wpisany jest na oficjalną listę jednostek wykonujących testy COVID-19 w serwisie Ministerstwa Zdrowia i NFZ (Pacjent.gov.pl).

Punkt będzie czynny codziennie w godzinach:
Poniedziałki i Środy 14:00-20:00
Pozostałe dni 8:00-16:00

Wszelkich informacji dot. sposobu i formy przeprowadzenia testów, niezbędnego przygotowania, skierowań lub płatności, terminu otrzymania wyników czy samej działalności punktu udziela firma Corten Medic pod numerem telefonu: 226 020 997

Z badań w kierunku COVID-19 można będzie skorzystać na podstawie skierowania NFZ a także komercyjnie (pełna odpłatność za test, możliwość wcześniejszej opłaty poprzez stronę firmy pod adresem www.cortenmedic.pl/corten-store, pacjent do punktu powinien się zgłosić z potwierdzeniem płatności.).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj