Grupa Speed. Potrójne trafienie

Grupa Speed Wyszków

Do niecodziennego wydarzenia doszło w niedzielne popołudnie w Niegowie na ulicy Kościelnej. O godzinie 15.30 Policjanci z Grupy Speed zatrzymali do rutynowej kontroli Toyotę. Jak się okazało podczas przeprowadzanych czynności doszło do aż 3 wykroczeń.

Pierwszym wykroczeniem był brak maseczek. Przypominamy, że podróżując autem z osobami, z którymi nie zamieszkuje się na co dzień mamy obowiązek zakładania maseczek ochronnych. Trzej koledzy ich nie posiadali i zostali ukarani mandatami.

Kolejną sprawą jaką odkryli policjanci z grupy Speed był fakt, że 31letnimkierujący pojazdem nie powinien tego robić. Jak się okazało po sprawdzeniu w policyjnych bazach, wobec kierującego sąd orzekł dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Zignorowanie takiego zakazu grozi wyrokiem do3 lat pozbawiania wolności. Niefrasobliwy „kierowca” stanie przed wymiarem sprawiedliwości.

Jakby tego było mało trzeci z pasażerów zatrzymano i ulokowano w policyjnym areszcie. Okazało się, że jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Ma odbyć karę pozbawiania wolności. Dwudziestoczteroletni pasażer trafi teraz na kilka miesięcy do przytulnej celi.

Niejako przy okazji okazało się auto, którym podróżowali koledzy nie ma aktualnych badań technicznych.

Na podstawie KPP Wyszków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj