Marihuana Wyszków oraz prawdopodobnie dopalacze.

Marihuana Wyszków
Marihuana Wyszków

Wyszkowscy policjanci zatrzymali 2 osoby pod zarzutem posiadania marihuany oraz innych środków odurzających i psychoaktywnych. Dokonano przeszukania mieszkań podejrzanych i oprócz wspomnianej marihuany, znaleziono także inne środki, prawdopodobnie dopalacze. Zabezpieczony materiał został przekazany do laboratorium celem wykonania szczegółowych badań i ustalenia faktycznego składu podejrzanych substancji. Marihuana Wyszków.

Zatrzymania odbyły się na przestrzeni kilku dni. Zatrzymanymi osobami są 19-latka podejrzana o posiadanie marihuany oraz kilka dni później 33-latek, również mieszkaniec Wyszkowa. Podejrzani usłyszeli zrzut posiadania nielegalnych środków, dokładnie narkotyków, co jest zagrożone karą pozbawienia wolności, nawet do lat 3.

Przypomnijmy, że Cannabis czyli konopie indyjskie zawierają szereg groźnych substancji psychoaktywnych tzw. Kannabinoidów. Ludzkość już tysięcy lat sięgała po ten obecnie zakazany środek, często doceniając jego walory medyczne oraz rekreacyjne. W wielu kulturach konopie uważane były za jedne ze środków pośredniczących w kontaktach ze światem duchowym.  W Polsce marihuana jest zakazana.

Obecnie coraz częściej mówi się o tzw. marihuanie leczniczej, która jest dozwolona. Jedną z różnic pomiędzy marihuaną zwykłą, a lecznicza jest to, że lecznicza jest pozbawiona części  Kannabinoidów psychoaktywnych, wpływających na zmianę zachowania i narkotyczne właściwości. lecznicza marihuana jest stosowana do leczenia pewnych chorób  lub do minimalizowania objawów chorób. Marihuana Wyszków.

Więcej wiadomości Policyjnych w Wyszkowie najdziecie pod tagiem Na Sygnale lub Policja Wyszków.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj