Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość zamknięta.

Informujemy, że Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość w Wyszkowie zamyka się na odwiedzających. Dziś w godzinach popołudniowych na osiedlu przy ul. Sowińskiego, najbliżej siedziby Spółdzielni, zaczęto  wywieszać informację na drzwiach wejściowych na klatki schodowe. Cytujemy za informacją:

W związku z epidemią koronawirusa Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Przyszłość” w Wyszkowie podjął decyzje o zamknięciu od 16 marca biura Spółdzielni oraz kasy do odwołania.

Wszelkie zgłoszenia przyjmowane będą telefonicznie oraz e-mailowo.

W trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników Spółdzielni prosimy o wyrozumiałość, dostosowanie się do odgórnych zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz w miarę możliwości o pozostanie w mieszkaniach.

Wnosimy o dokonywanie wpłat przelewem. W przypadku braku takiej możliwości, od wpłat dokonanych z opóźnieniem nie będą naliczane odsetki za zwłokę. 

Dodatkowo informujemy, że rozliczenie centralnego ogrzewania wraz z wytycznymi co do jego realizacji otrzymacie Państwo w dniach 18-19.03.2020 r.

Kontakt tel.: 29 74 254 18, 501 593 320
E-mail: sekretariat@smprzyszlosc.pl

 

2 KOMENTARZE

  1. Halo -wszyscy wracają do pracy – i spółdzielnia mogła by uruchomić Kasę -inni w sklepach cały czas pracują to i pani kasjerka mogła by pracować ona jest odizolowana to w sklepach tak nie mają …Chciała bym pobrać książeczkę opłat …

  2. Prezes SM Przyszłość – dorobkiewicz 15m przed blokiem na Sowińskiego 83 stawia kolejny blok, z każdej strony teraz mieszkańcy bloku będą mieli widok tylko i wyłączenie na kolejne bloki 🙁 od 6:00 rano Janusze-robole BARDZO głośno hałasują co niezbyt uprzyjemnia późny sen i samopoczucie…życzę prezesowi żeby pod jego domem była budowa i od 6:00 rano budziła go piła elektryczna, nawalanie młotami i darcie ryjów roboli, żaden metr kwadratowy nie moze sie zmarnować i muszą stać bloki…trzeba sie powoli wyprowadzać z tych żałosnych bloków, żebyś sie prezesie udławił tymi pieniędzmi….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj