Szkoły i instytucje w Wyszkowie zamknięte. Koronawirus Wyszków

Koronawirus Wyszków

Szkoły i instytucje w Wyszkowie zamknięte. W związku z zagrożeniem koronawirusem Minister Edukacji Narodowej zadecydował o ograniczeniu funkcjonalność instytucji edukacyjnych. Dotyczy to szkół przedszkoli, uczelni, zarówno publicznych, jak i niepublicznych. W dniach 12 – 13 marca zajęcia edukacyjne nie będą się odbywały,  placówki będą się skupiać na zajęciach opiekuńczych. Szkoły zostaną zamknięte od poniedziałku 16 marca. Uczniowie nie będą musieli docierać na zajęcia, a nauczyciele pozostaną w gotowości do pracy. Przewidywany czas wyłączenia placówek to 14 dni.

Od 12 marca działalność jednostek organizacyjnych zostaje czasowo ograniczona: Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik” oraz Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej.

Do końca marca wszystkie zaplanowane na ten czas imprezy, koncerty, jak również wystawy zostają całkowicie odwołane.

Urząd Miejski, jak również Urząd Skarbowy zalecają, aby w razie potrzeby kontaktować się zdalnie, np. poprzez internet lub telefonicznie. Współcześnie wiele spraw urzędowych można załatwić właśnie przez internet. Oczywiście urzędy pozostaną otwarte dla interesantów, ale osobiste odwiedziny należy ograniczyć do niezbędnego minimum.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj