Więcej ulg dla rodzin z Kartą 3+

Burmistrz Wyszkowa, Grzegorz Nowosielski, podpisał porozumienie z nowym partnerem programu „Wyszkowska Karta Rodziny”. Jest nim firma „Świat Kwiatów”.
Od 20 listopada 2019 r. posiadacze Wyszkowskiej Karty Rodziny mogą skorzystać z 5% zniżki na cały asortyment sklepu dostępny na stronie internetowej: www.sklep.swiatkwiatow.pl
Jak piszą sami o sobie:
„Sklep Świat Kwiatów jest częścią grupy Świat Kwiatów, zajmującej się wszelkimi aspektami ogrodnictwa, uprawy i pielęgnacji roślin, również w rolnictwie, zahaczając także o budownictwo i ochronę przyrody. Od wielu lat na łamach naszego portalu, a także w ramach rozwiniętej społeczności, staramy się służyć pomocą zarówno początkującym ogrodnikom, jak również tym bardziej doświadczonym. Setki artykułów, tysiące porad, dziesiątki tysięcy pytań i odpowiedzi odwiedzających, a także ogromna baza zdjęć i zidentyfikowanych roślin to tylko niewielka część naszej działalności, w ramach której funkcjonuje również nasz sklep.”
Przypominamy, że wniosek o wydanie/przedłużenie ważności Wyszkowskiej Karty Rodziny mogą złożyć rodziny zameldowane na terenie Gminy Wyszków, a także zamieszkałe na jej terenie i rozliczające podatek dochodowy od osób fizycznych w Wyszkowie, mające na utrzymaniu troje lub więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub do 25 roku życia, jeśli dziecko uczy się lub studiuje.
Więcej informacji można uzyskać w Wydziale Edukacji i Spraw Społecznych lub pod numerem tel. 29 74 377 70.
Źródło: UM, www.wyszkow.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj