Komunikat Urzędu Miejskiego w Wyszkowie

Urząd miasta Wyszków

Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Wyszkowie oraz Urząd Miejski w Wyszkowie od wtorku, 26 maja 2020 będą prowadzić bezpośrednią obsługę interesantów wewnątrz budynku, bez konieczności wcześniejszego umówienia się.

Otwarte będzie jedno – główne wejście do budynku, przy którym klienci znajdą środki ochrony: płyn do dezynfekcji, rękawiczki. Należy pamiętać o nałożonym przez rząd obowiązku zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów). Pracownicy urzędów będą wyposażeni we wszelkie niezbędne środki ochrony osobistej.

Przed wejściem do budynku przy Alei Róż 2 nadal umieszczone są skrzynki na korespondencję kierowaną do Urzędu Miejskiego w Wyszkowie oraz Starostwa Powiatowego.

Do Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Wyszkowie nadal obowiązuje system umawiania wizyt na konkretną godzinę, zapisy pod numerem tel. 297435917/18. We wtorki czas pracy pozostaje skrócony do godz. 16:00. Cały czas staramy się w tym trudnym czasie służyć Państwu najlepiej, jak tylko jest to możliwe. Prosimy o przestrzeganie odgórnie nałożonych zasad reżimu sanitarnego.

Starosta Powiatu Wyszkowskiego Burmistrz Wyszkowa Jerzy Żukowski Grzegorz Nowosielski 

Źródło: www.wyszkow.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj