Odczyt wodomierzy Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość

Odczyt wodomierzy Wyszków spółdzielnia przyszłość

Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość w Wyszkowie nie będzie prowadzić odczytu wodomierzy. Aktualnie roznoszone są dokumenty informujące jak to można zrobić samodzielnie. Cytujemy.

Z uwagi na panującą epidemię koronawirusa, w trosce o Państwa i naszych pracowników bezpieczeństwo Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Przyszłość” w Wyszkowie podjął decyzję, że w tym roku pracownicy Spółdzielni nie będą odczytywać wodomierzy w Państwa mieszkaniach. Prosimy aby mieszkańcy podali nam bieżące stany wodomierzy ciepłej i zimnej wody.

Można to zrobić na kilka sposobów:

  1. Zrobić zdjęcia stanu wodomierzy z widocznymi numerami fabrycznymi, dodać tekst o adresie lokalu wysyłając MMS na nr tel. 881 269 325 (tylko do MMS-ów) lub adres e-mail sekretariat@smprzyszlosc.p1 lub techniczny@smprzyszłosc.pl
  2. Wypełnić załączony druk, zrobić jego zdjęcie i wysłać MMS jw.
  3. Wypełnić załączony druk i wrzucić do skrzynki na listy z napisem stany wodomierzy (bez koperty), zamocowanej do słupa po prawej stronie przed wejściem na schody prowadzące do siedziby Spółdzielni przy- ulicy Gen. J. Sowińskiego 63 w Wyszkowie.

Nie przyjmujemy informacji o stanach wodomierzy bez podpisu i w formie ustnej. Stany wodomierzy należy spisać w dniu XX grudnia (dzień odczytu w ubiegłym roku będzie różny dla różnych lokalizacji), a w przypadku braku możliwości, w dniu najbliższym tej daty. Informację o stanie wodomierzy prosimy podać nie później niż do 31.12.2020 r.

W przypadku niedostarczenia nam informacji o aktualnych stanach wodomierzy Spółdzielnia rozliczy zużycie wody w 2020 roku zgodnie z § 4. ust. 4 Regulaminu rozliczania kosztów zużycia wody, ścieków i podgrzewania wody dla lokali mieszkalnych i użytkowych w Spółdzielni Mieszkaniowej „Przyszłość” 9 w Wyszkowie z dnia 27.12.2018 r. W załączeniu druk do wypełnienia. Informacji udzielamy pod nr telefonów: stacjonarne: 29 — 74 254 18 i 74 242 48 wew. 48 lub 36, kom. 501 593 320.

Foto: Wikipedia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj