Czujniki jakości powietrza. Nowe montaże

czujniki jakości powietrza w Wyszkowie

Od niedawana w Wyszkowie są zamontowane i działają nowe czujniki jakości powietrza. Swego czasu był jeden czujnik zainstalowany na ul. Pułtuskiej 27, ale prawdopodobnie aktualnie nie działa. Pisaliśmy o tym tutaj.

Nowe czujniki zamontowano na kilku budynkach, dokładnie: Szkole Podstawowej nr 2 na ul. Jana Matejki 5, Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Gen. J. Sowińskiego 80, hali sportowej WOSiR przy ul. Geodetów 45.

Działanie czujników jakości powietrza proponujemy sprawdź na stronach internetowych https://panel.syngeos.pl/sensor/pm10 Znajdziecie tam mapkę z lokalizacja każdego z czujników. Po kliknięciu w dany punkt można sprawdzić aktualną jakość wywietrza.

„Wybierając czujniki przewidziane do montażu na terenie Wyszkowa, dołożyliśmy wszelkich starań, by były to urządzenia o jak największej dokładności, jednak należy pamiętać, że są to urządzenia o charakterze informacyjnym i nie zostały włączone do sieci monitoringu Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska” – informuje Urząd Miejski.

Na podstawie: wyszkow.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj